DORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w Polsce

DORA

POLSKA - LUBUSKIE
66-432 BACZYNA
ul. Osiedlowa 3
tel./fax: 48 95 718 09 08
kom: 48 501 465 512
kom: 48 501 465 514

www.dorago.pl
biuro@dorago.pl

DORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w Polsce

Jesteśmy Firmą działającą na polskim rynku w zakresie kompleksowego wyposażania obiektów handlowych i gastronomicznych.

Stały wzrost dostawców i odbiorców przyczynia się do sukcesywnego i szybkiego rozwoju Firmy.

Jesteśmy importerem profesjonalnych urządzeń chłodniczych, gastronomicznych oraz mebli sklepowych firm zachodnich. Współpracujemy z polskimi renomowanymi firmami prowadząc sprzedaż i dystrybucję na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Największą cechą naszych produktów jest ich funkcjonalność, która daje nieograniczone możliwości. Zaletą naszych produktów jest prosty i szybki montaż.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: regały sklepowe, regały warzywne, urządzenia chłodnicze, gabloty i lady ekspozycyjne, krajalnice, wagi oraz sprzęt gastronomiczny.

LADY CHŁODNICZE

DORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w Polsce
 

SZAFY CHŁODNICZE

DORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w PolsceDORAGO używane urządzenia chłodnicze wyposażenie sklepów w Polsce
 

UŻYWANE URZĄDZENIA CHŁODNICZE

Oferuje używane urządzenia chłodnicze i mroźnicze zaplecza gastronomicznego w naszej ofercie obejmują między innymi: szafy chłodnicze (0 do +7 C) i witryny chłodnicze (0 do +10 C) o pojemnościach od 400 do 1400 litrów , szafy niskotemperaturowe (-18 do -20 C) i witryny niskotemperaturowe (-16 do -18 C), szafy dwutemperaturowe, stoły chłodnicze, lady chłodnicze, witryny cukiernicze, dystrybutory do lodów, witryny sałatkowe, bufety śniadaniowe, regały chłodnicze, szybkoschładzarki i zamrażarki szokowe.

DORAGO  DORAGO  DORAGO  DORAGO    
DORAGO  DORAGO  DORAGO
DORAGO  DORAGO  DORAGO
Рейтинг@Mail.ru Google+